Ma mõtlen nii palju ja nii imelikke asju, aga ma ei mõtle asju läbi. Nii ebaloogiliselt ja loogiliselt loogiline, kui siiani kõik kirjutatud on. Ja täna oli nii külm,see häiris, aga see ei häiri su mõtteid, vaid su keha, keha väriseb, mõtted olid taevas olevatel tähtedel ja ühe tüdruku jäätunud grimassidel, nii ilus. Tänane ülimõtetu päev lõpes ikka mõtekalt.
Ma tahan endale mõtteraamatut, mida ma kannan kogaueg kaasas ja kirjutan sinna sisse mõtted mis mul hetkel peas käivad, jooksevad, lendavad või ujuvad.. liiguvad.
Monday, 2 November 2009
Saturday, 17 October 2009
Ma olen täna jälle täis ja täis siiani tegemata romantikat kuid millest ma mõtlen kui ma hakkan siniseks muutuma. Kuid alati kui jutt seltskonnas käib kunstnikudest ja muusikutest ja kirjanikest ja vahvatest kultuuritegelastest, siis ma tahan sattuda baari kus on kaks korrust, väga sita ja ummistunud ventilatsiooniga ja et inimeste jutuläbi kostub vaikne sigaretti suitsu väljapuhumise heli, kui see kõlab kokku puhujate endi teadmata. Kus seintele kritseldatakse pornograafilisi pilte ja niisama lillekesi ja kus kõik on sõbrad, sest kõik on purjus.Lihtne. Ja siis ma tahaks minna Kati maja alla tantsima uka-tsaka tantse, kui taevast sajab õrna lund, tihedalt, kuid mis asfaldile külma kihti ei kuhja. Suitsu võiks jätkuda ja käes võiks olla ilma sildita roheline pudel veini mis jätkub ja jätkub ja jätkub kauaks. Ja siis Katiga minna rohekaks muutunud purskakevu juurde mis juba ammu ei tööta kuid mis on ilus ja jääb sulle rohkem silma kui Solaris, viru keskus või mingi iga teine suur kaubandusmölakas keset linna. Öösel seal lihtsalt suitsetada, juua ja tantsida telefonist kõlava muusika järgi nagu oli ühe heal laupäeval mil kõik muutus ametlikuks ja mis oli heaheahea ja on siiamaani. Ma loodan et ka nii jääb... kaugemale kui mina ette kujutada suudan ja tahan. See ei ole Pask.
Modest Mouse - Edit the sad parts
Modest Mouse - Edit the sad parts
Saturday, 19 September 2009
Ma tunnen ennast nii kindlalt ja keskendunult ja enda eest kaitstuna, mu käitumine teatud rollis on vist lõpuks maandunud. Kiiret lõppu ma ei oota ega ei tahagi oodata, me ju alles jalutame või siis seda ainult teemegi. Tunne on hea, rõõmus ja .. . hea.
Modest Mouse - Missed the boat
The Kills - goodnight bad morning
smile.. :)
Modest Mouse - Missed the boat
The Kills - goodnight bad morning
smile.. :)
Sunday, 6 September 2009
"kas kirjutan rokk, nelja K´ga ?"
Alustan lausega, et kirjuatsin paberile "MIS MUUSIKAT TEETE" viiskas fondis ROKKKKI .. .
Igatahes, mul oli lahe nädalavahetus koos bändi ja Falo´ga. Läksime Sindi Rockile ja kus meid võeti päris hästi vastu, tüdrukute pilkude, naeratuste ja semupatsutustega. Kuid ega kõik nii uhke ka polnud, me pidime alles kell 6 lavale minema- Last Gulp in beer can! Mis venis neli kolm tundi edasi kella 9´ale. Polnud paha, kui võtta arvesse unine ja purjus pea oli mul hääl enam vhema alles, kuigi väga valus oli laulda ja see viis oli nagu ta oli. Oksil ka kitarr nusperdas natuke ja meie ühine vennaskondlik lubamine et SLITHERIT me ei tee, ei kandnud Vilja, sest hommikuks oli kõigil pohhui. Saalis oli 5 inimest.. . Falo ja siis veel mingid tundmatud, kellele me arvatvasti peale läksime, sest nad ikka lõid jalgadega rütmi ja peale laivi karjusid "Ööläbi olete oodanud seda hetke ja siis teete siukest asja ka veel - ulmelised vennad". Peale kõike seda pakkisid taavi ja Oks asjad ja lahkusid, jama lugu. Meie Olliga kulistasime natukene kanget peale hakkasime korraldajatega koristama. Taara seast jõi Oll natukene mingit leitud täis õlu. taararaha eest me ostsime Õlu ja Burksi ja mul oli ka veel midagi alles joogist. Meie Olliga käitusime täiesti tavaliselt, aga Sindikatele me vist olime nii naljakad, et and ütlesid et me pole siukseid cendi enne näinud ja and tulevad veel tallinnast, seda lasuet ma seostasin Keidy ütlusega, et "Kui te 5-keesi astusite välja Georgi kohvikust, siis oli kohe näha, et Pärnus pole siukseid vendi". Keset Sindit jõime enanst täiesti konditsiooni ja kui jõudsime Pärnu tuli meile Keidy vastu mis oli Oi-Oi miuke nii kena kokkusattumus, kuid tuli välja, et ma olin palunud vatsu tulla... . Keidyga möödus kena päev, Oll ja mina magasime ta saunas ja siis avastades, et meil pole üldse raha, vihma sajab ja vihmavarjusi ei sanaud kutsuda enam vihmavarjudeks.. hakkasime me igatahes liikuma Tallinna poole. Vahepeal avastas Oll taskust nalja, ja selle alsime ka alla. Tallinnasse meid päris ei viidud, sattusime "Aadu sitapea ja V kolonni" trummari peale. Saime palju huvitavat etada, näiteks, et ameerikalsed olid talle ükskord 6000.- amsknud hääletamise ees ja , et ta sai trumamriks juhuslikult jne. viskas meid kuskile maanteeäärde ära ja seal me avastasime ÕUNU, sõime õunu ja proovisime suitsetada kuuseokkaid, puulehti ja mingit asja. Siis hakkasime üksteist hundinuiadega peksma ja saime mingi igava vanamehe peale kes vaatas teed rooli alt läbi ja vahepeal vaatas meid peeglist. Me nägime suht rääbised välja, ridied olid lollakaid hundinuia valgeid tutsusi täis ja õlipats oli peas. Kõik oli hea, mõtlesin ühele tüdrukule ka palju.. . pole väike ega pole reidist või mida iganes maailm mu kohta räägib.
NB! Ma jätsin peavalu kirjelduse ja pohmelli ja oksendamise ja kõik selle vahele.
Igatahes, mul oli lahe nädalavahetus koos bändi ja Falo´ga. Läksime Sindi Rockile ja kus meid võeti päris hästi vastu, tüdrukute pilkude, naeratuste ja semupatsutustega. Kuid ega kõik nii uhke ka polnud, me pidime alles kell 6 lavale minema- Last Gulp in beer can! Mis venis neli kolm tundi edasi kella 9´ale. Polnud paha, kui võtta arvesse unine ja purjus pea oli mul hääl enam vhema alles, kuigi väga valus oli laulda ja see viis oli nagu ta oli. Oksil ka kitarr nusperdas natuke ja meie ühine vennaskondlik lubamine et SLITHERIT me ei tee, ei kandnud Vilja, sest hommikuks oli kõigil pohhui. Saalis oli 5 inimest.. . Falo ja siis veel mingid tundmatud, kellele me arvatvasti peale läksime, sest nad ikka lõid jalgadega rütmi ja peale laivi karjusid "Ööläbi olete oodanud seda hetke ja siis teete siukest asja ka veel - ulmelised vennad". Peale kõike seda pakkisid taavi ja Oks asjad ja lahkusid, jama lugu. Meie Olliga kulistasime natukene kanget peale hakkasime korraldajatega koristama. Taara seast jõi Oll natukene mingit leitud täis õlu. taararaha eest me ostsime Õlu ja Burksi ja mul oli ka veel midagi alles joogist. Meie Olliga käitusime täiesti tavaliselt, aga Sindikatele me vist olime nii naljakad, et and ütlesid et me pole siukseid cendi enne näinud ja and tulevad veel tallinnast, seda lasuet ma seostasin Keidy ütlusega, et "Kui te 5-keesi astusite välja Georgi kohvikust, siis oli kohe näha, et Pärnus pole siukseid vendi". Keset Sindit jõime enanst täiesti konditsiooni ja kui jõudsime Pärnu tuli meile Keidy vastu mis oli Oi-Oi miuke nii kena kokkusattumus, kuid tuli välja, et ma olin palunud vatsu tulla... . Keidyga möödus kena päev, Oll ja mina magasime ta saunas ja siis avastades, et meil pole üldse raha, vihma sajab ja vihmavarjusi ei sanaud kutsuda enam vihmavarjudeks.. hakkasime me igatahes liikuma Tallinna poole. Vahepeal avastas Oll taskust nalja, ja selle alsime ka alla. Tallinnasse meid päris ei viidud, sattusime "Aadu sitapea ja V kolonni" trummari peale. Saime palju huvitavat etada, näiteks, et ameerikalsed olid talle ükskord 6000.- amsknud hääletamise ees ja , et ta sai trumamriks juhuslikult jne. viskas meid kuskile maanteeäärde ära ja seal me avastasime ÕUNU, sõime õunu ja proovisime suitsetada kuuseokkaid, puulehti ja mingit asja. Siis hakkasime üksteist hundinuiadega peksma ja saime mingi igava vanamehe peale kes vaatas teed rooli alt läbi ja vahepeal vaatas meid peeglist. Me nägime suht rääbised välja, ridied olid lollakaid hundinuia valgeid tutsusi täis ja õlipats oli peas. Kõik oli hea, mõtlesin ühele tüdrukule ka palju.. . pole väike ega pole reidist või mida iganes maailm mu kohta räägib.
NB! Ma jätsin peavalu kirjelduse ja pohmelli ja oksendamise ja kõik selle vahele.
Thursday, 27 August 2009
Tuesday, 25 August 2009
Rocking and Rolling to Sindi.
4.septembril toimub SIndi Rock mis leiab aset SINDIS ja mis pole üldse kaugel tegelikult.
Sindi Rock on üks esimesi Rock festiale mis Eestis on peetud ja nüüd tulevane Rock Festial on 40. korra juubeli Üritus. Circus Runaways esineb seal koos Giuseppe Pererdi Ja HRR´iga, rohkem artiste veel ei tea.
Sindi Rock on üks esimesi Rock festiale mis Eestis on peetud ja nüüd tulevane Rock Festial on 40. korra juubeli Üritus. Circus Runaways esineb seal koos Giuseppe Pererdi Ja HRR´iga, rohkem artiste veel ei tea.
Wednesday, 19 August 2009
Difficult to be.
Olen kunstilaagris, toas on 23 kraadi "Still wearing my leather jacket" ja ma ei tea miks? Kõik päevad olen kuulanud The Kills´i, mulle meeldib nende lüürika. Miks hea lüürika nii ruttu läbi saab, sellest ei saa ka aru. Ülehomme on Dilentantide Avangard ja meie uhke ülesaste bändiga veidi on ika närv sees. Kunstilaagris ma alati kuulan viimasel õhtul The Killers´i ja ma ei tea miks. Hea muusika, hea muusika kestab kaua ja ka selest ei saa aru. Suvi on olnud kiire, umbes kaks päeva ja mõlemal päeval pohmakas. Vähemalt käidud pulmas, Lellel, Dilekad tulevad, igast muudel toredatel koosviibimistel. Politsei eest joostud kui lastud hoiatus laske jne. Nüüd tuleb kool, matemaatika suvetöö pidin ära viima, aga olin Laagris. Raamat mõrvab mu. It´s so difficult to be.. . aga pohhui, naeratame Chees!
Subscribe to:
Posts (Atom)