Sunday, 6 September 2009

"kas kirjutan rokk, nelja K´ga ?"

Alustan lausega, et kirjuatsin paberile "MIS MUUSIKAT TEETE" viiskas fondis ROKKKKI .. .

Igatahes, mul oli lahe nädalavahetus koos bändi ja Falo´ga. Läksime Sindi Rockile ja kus meid võeti päris hästi vastu, tüdrukute pilkude, naeratuste ja semupatsutustega. Kuid ega kõik nii uhke ka polnud, me pidime alles kell 6 lavale minema- Last Gulp in beer can! Mis venis neli kolm tundi edasi kella 9´ale. Polnud paha, kui võtta arvesse unine ja purjus pea oli mul hääl enam vhema alles, kuigi väga valus oli laulda ja see viis oli nagu ta oli. Oksil ka kitarr nusperdas natuke ja meie ühine vennaskondlik lubamine et SLITHERIT me ei tee, ei kandnud Vilja, sest hommikuks oli kõigil pohhui. Saalis oli 5 inimest.. . Falo ja siis veel mingid tundmatud, kellele me arvatvasti peale läksime, sest nad ikka lõid jalgadega rütmi ja peale laivi karjusid "Ööläbi olete oodanud seda hetke ja siis teete siukest asja ka veel - ulmelised vennad". Peale kõike seda pakkisid taavi ja Oks asjad ja lahkusid, jama lugu. Meie Olliga kulistasime natukene kanget peale hakkasime korraldajatega koristama. Taara seast jõi Oll natukene mingit leitud täis õlu. taararaha eest me ostsime Õlu ja Burksi ja mul oli ka veel midagi alles joogist. Meie Olliga käitusime täiesti tavaliselt, aga Sindikatele me vist olime nii naljakad, et and ütlesid et me pole siukseid cendi enne näinud ja and tulevad veel tallinnast, seda lasuet ma seostasin Keidy ütlusega, et "Kui te 5-keesi astusite välja Georgi kohvikust, siis oli kohe näha, et Pärnus pole siukseid vendi". Keset Sindit jõime enanst täiesti konditsiooni ja kui jõudsime Pärnu tuli meile Keidy vastu mis oli Oi-Oi miuke nii kena kokkusattumus, kuid tuli välja, et ma olin palunud vatsu tulla... . Keidyga möödus kena päev, Oll ja mina magasime ta saunas ja siis avastades, et meil pole üldse raha, vihma sajab ja vihmavarjusi ei sanaud kutsuda enam vihmavarjudeks.. hakkasime me igatahes liikuma Tallinna poole. Vahepeal avastas Oll taskust nalja, ja selle alsime ka alla. Tallinnasse meid päris ei viidud, sattusime "Aadu sitapea ja V kolonni" trummari peale. Saime palju huvitavat etada, näiteks, et ameerikalsed olid talle ükskord 6000.- amsknud hääletamise ees ja , et ta sai trumamriks juhuslikult jne. viskas meid kuskile maanteeäärde ära ja seal me avastasime ÕUNU, sõime õunu ja proovisime suitsetada kuuseokkaid, puulehti ja mingit asja. Siis hakkasime üksteist hundinuiadega peksma ja saime mingi igava vanamehe peale kes vaatas teed rooli alt läbi ja vahepeal vaatas meid peeglist. Me nägime suht rääbised välja, ridied olid lollakaid hundinuia valgeid tutsusi täis ja õlipats oli peas. Kõik oli hea, mõtlesin ühele tüdrukule ka palju.. . pole väike ega pole reidist või mida iganes maailm mu kohta räägib.

NB! Ma jätsin peavalu kirjelduse ja pohmelli ja oksendamise ja kõik selle vahele.

No comments:

Post a Comment