Ma mõtlesin, et ma pole kaua aega kirjutanud, aga mida fakki.. ainult 8 päeva ehk üli vähe aega on möödas.
Mul oli ilus päev, mul on normaalne õhtu, aga mul pole suitsu ja ma ei saa teha oma igaõhtust kella 01:00 suitsetamist Lasnamäe elamu viienda korruse aknal, nagu teevad paljud inimesed minu vastasmajas ja samuti ka vasemal ja paremal pool majadel, akende peal, kõigil lõug toetatud peopessa ja keegi eriti üksteist ei märka. Minuarust on Lasnamägi, vähemalt minu kant..on öösiti maailma kõige vaiksem koht. Ja nii me tavaliselt oleme kell 01:00, nagu väike anonüümne "Suitsetajate klubi" keegi üksteist ei tunne ja keegi tegelikult ei püüagi maha jätta.
Eile oli meil pisike kontsert Von Krahlis. Ei tea kas see on nüüd suurenenud egoismi süü, aga me kukkusime kohe nõudma 1)Kas tasuta õlu on esinejatele? 2)Kas backstage on olemas? 3) Kas me oma sõpru ja tüdrukuid saame pluss ühtedena kaasa vedada? 4)Miks me oma jooke ei saa juua?
Lõpuks tuli välja, et korraldaja polnud sellistest asjadest teatanud.. järelikult Oks ei laulnudki väga mööda "Die korraldajaa! Die korraldaja"
Täna lahkusin ka After Puffist, oma lühikest aega ma eriti ei nautinud ja ma ei taha solvata Markkot, aga ma ei suuda.. Ma olen Circus Runaway ja ma ei oska olla keegi teine, laulda kellegi teise järgi ja ma ei oska teha lihvitud muusikat, sorry. Ja ma ei salli kontrolli ja käsklust nagu Tee seda, tee seda kohe, Ära nii tee.. Im a fucking laidback rocker, I revolt when i want fucker! Circus Runaways is like diamond in rough.
Niisiis, Tegime selle ära mis vaja, tagasihoitud vihas.. peale seda kukkusime jooma ja lahkusime kohe ja rääkisime Von Krahli turvameestega reeglitest ja nemad rääkisid et see kõik on korraldaja teha, aga nemad eis aa alaealisi sisse lubada, laval oma jookide joomist, sest selleks on seal baar jne. aga kõik oli läbirääkimise küsimus like he said.. ja tema oli mõistlik niiet Korraldaja oli tõesti üks fucking douche.
Tegelikult ma mängisin just arvutimängu ja mõtlesin, et ma tahaks inimeste blogge lugeda ja siis kukkusin ise ka kirjutama.. mitte midagi erilist siin polnud, aga ja ma nüüd tagasi virtuaalmaailma.. Ma arvan et arvutimängud on päris lahedad või siis on see mõte mulle nende poolt sisestatud, vastu minu tahtmist.
Wednesday, 14 April 2010
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment