Sunday, 29 November 2009
MInd on rünnanud mingi wanna-be seagripp. Jamasti, köha on talumatu, silmad on tulised ja kananahk on koguaeg peal ... külmavärinad, prr. Ja kui mulle antakse mõista, et ehk ma poleks siiski pidanud eile ka jooma, siis ma ei viitsi seda kuulata jaja, me jälle arendasime enast, nagu oleks niipalju juurde saanud selle nädalvahetusega, pahteldanud auke. Mulle meeldib riskida, mulle meeldib see pohhui tunne, et kõigest on pohui, ja mulle meeldib kui mul on ainult paar asja kellest/millest ma hoolin. Nüüd joon teed, järgmisena joon kohvi, täis kohvitass on teetassi kõrval , ha. Kahju, et ma suitsu ei saa teha, valus on tõmmata. Ja ma ikkagi igatsen sind.
Friday, 27 November 2009
Jube vastik tunne on ideid kaotada, kahetseda.. et sa sel momendil suhtusid sellesse üligeniaalsusesse täiesti ükskõikselt. Mul oli nii, nii, nii hea lüürika peas kokku pandud, sisse pandud pildid mida ma oma pähe jäädvustasin, Marlboro tuntud kange mahv andis mõtteainet kogaueg juurde ja ma mõtlesin ja mõtlesin ja mõtlesin ja mõtlesin välja et tahaks seda koos renega kahekesi laulda ja kitarriga viisi taha lükata. Kivis peaga on ikka nii haiged ideed, hullud ideed... Kivis olek ongi vist siuke, et Sa suudad käituda nagu hull, siseneda madalamatesse dimensioonidesse oma ajus, aga sind ei peeta hulluks, sest väliselt see välja ei löö. Kurat võtaks, kuidas ma armastan suitsetamist.
Thursday, 12 November 2009
Ma olen pettunud kahes sõbras.. ma loodan, et nad ei klooni üksteist ja ma loodan et nad õpivad mind rohkem tundma, sest tüübid, te ei tea sittagi millest räägite, kuradi **** on meessoost madu ja ***** on üks kõige tavalisem ja lihtsam hiigelmunn, madu mine ime munni... türa küll!
Mind kutsub praegu kõik illegaalne...
Homme on mingi faking täiestiolematu esinemine, kuskil enneolematus kohas, homme peab vara tõusma ja "Kastan kotid vette" like fred used to say. Lippan regaliasse ja ma vist ostan homseks rohkem suitsu kui alkoholi ja mind tõsiselt häirib, et mind pommitatakse mingitse ebareaalsete juttudega seagripist ja et hoopis vaktsiin tapab ja meid juhivad mingid olevused teisest dimensioonist.. fuck you ma ei viitsi mõelda.
Needle, Needle .. hop into my vain, swim around and destroy my brain!
Sixx AM - Courtesy call
Mind kutsub praegu kõik illegaalne...
Homme on mingi faking täiestiolematu esinemine, kuskil enneolematus kohas, homme peab vara tõusma ja "Kastan kotid vette" like fred used to say. Lippan regaliasse ja ma vist ostan homseks rohkem suitsu kui alkoholi ja mind tõsiselt häirib, et mind pommitatakse mingitse ebareaalsete juttudega seagripist ja et hoopis vaktsiin tapab ja meid juhivad mingid olevused teisest dimensioonist.. fuck you ma ei viitsi mõelda.
Needle, Needle .. hop into my vain, swim around and destroy my brain!
Sixx AM - Courtesy call
Tuesday, 10 November 2009
Monday, 9 November 2009
Saturday, 7 November 2009
Friday, 6 November 2009
Snowflakes Snowflakes
Täna oli positiivne päev. Koolil oli pakkuda esimeseks tunniks Matemaatika, ma ütlesin ära. Läksin hoopis teiseks tunniks ja kohe kunsti tundi, Ma armastan kunstitunde. Ja täna oli veel parem kunsti tund kui tavaliselt, minu (tegelikult desiree) CD player näitas ennast heast küljest, õigemini temaga oli see seotud. Säh teile. Kõik tahtsid muusikat, aga klassis oli ainult CD makk, no ja siis ma võtsin uhkelt oma CD playeri välja, toppisin plaadi CD makki ja siis saigi muusikat meie kõrvadele. Kõige lahedam oli see, et niikui hommik ärkas, hakkas nagu maailm tööle, lund hakaks aina rohkem ja rohkem sadama ja peale kooli ma juba sumasin läbi lume. Suurel vahetunnil, me kaks lootusetut venda, "armunud" ühte tüdrukusse, nothing serious, rohkem võib võtta seda kui, et ta on üks silmarõõm meile. Siis me vaatasime kudias pehme lumi ta suitsupahvakat tükeldas ja kuidas helbed talle ripsmeisse jäid, ta on ikka väga ilus tüdruk. Kogu iluga tuli mulle Kati meelde, kudias temal praegu veab. Lumises helsingis ringi käija ja laeva tekil nautida lumesadu, see on mdiagi mida mina pole kunagi kogenud. Ootan teda :)
Subscribe to:
Posts (Atom)